Patlayıcı Tesbit ve Taramada Dünya Lideri

line_pos_blue_rgb

 

Smiths Detection, Smiths grup'un 5 operasyonel bölümünden biri olup, hisseleri Londra borsasında işlem gören, global teknoloji firmasıdır. Smiths Grup, 50'yi aşkın ülkede, 22,000'i aşkın çalışanıyla, ileri teknolojilerin pratik uygulamalarının, dünyanın daha güvenli, daha sağlıklı ve daha üretken olması amacıyla kullanımında bir dünya lideridir.    

Smiths Detection, havacılık, limanlar ve sınırlar, kamu güvenliği, savunma ve son kullanıcı pazarları için dünya standartlarında algılama ve tarama teknolojisinin uygulanması, yönetimi ve üretimi konusunda küresel bir otoritedir.

Sınıfının en iyisi uzmanlığı, ekipmanı ve desteği sunmakla ünlü olan Smiths Detection, dünyayı daha güvenli ve daha güvenli bir yer haline getirmelerine yardımcı olmak için birden fazla sektördeki müşterilerine güvenir. 50 yılı aşkın tecrübemizle misyonumuz, hayatı koruyan, toplumu koruyan ve serbest ticaret akışını koruyan yenilikçi çözümler ve hizmetler geliştirmek için teknolojiyi kullanmaktır. Amacımız basittir - dünyanın ihtiyacı olan güvenliği, gönül rahatlığını ve hareket özgürlüğünü sağlamak.

Hedef Sektörler
Rakipsiz bir algılama teknolojisi ve ürün yelpazesi sunarak, insanların ve varlıkların emniyetini ve güvenliğini sağlamada havacılık, limanlar ve sınırlar, kamu güvenliği ve savunma pazarlarındaki müşterilere hizmet veriyoruz. Onlar, hayatı tehdit edici zorluklarla baş etmelerine yardımcı olmak için deneyimlerimize, bilgilerimize ve kayıtlarımıza güveniyorlar.

ÜRÜNLER