qilootech_lg


Hefei'nin ulusal yüksek teknoloji endüstri parkında bulunan Anhui Qilootech Photoelectric Technology Co., Ltd,, USTC ve Çin Bilimler Akademisi kökenli bir yüksek teknoloji kuruluşudur. Qilootech, USTC ve Çin Bilimler Akademisi Hefei Şubesi'nin teknik üstünlüğüne güvenmekte ve kamu güvenliği alanında güvenlik algılama teknolojisinin sanayileşmesine kararlıdır. Başarılı dönüşüm ve sosyal uygulama sayesinde, Qilootech toplumun güvenliğine katkıda bulunmak için kamu güvenliği alanındaki, güvenlik tespiti teknolojilerine katkılarına devam ediyor.

Endüstri-üniversite araştırma mekanizmasına dayanan Qilootech, kamu güvenliği alanındaki ürünleri için eksiksiz ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına ve temel teknolojilere sahiptir. Bu konuda birçok ulusal patenti vardır ve Çin Kamu Güvenliği Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Temel teknoloji endexlerinde uluslararası ileri seviyede yer almaktadır.

Qilootech ürünleri, madenler, metrolar, mahkemeler, bankalar, havaalanları, salonlar, narkotik tespiti, hapishaneler, para basma, kuyumcular, askeri fabrikalar gibi yerlerde hem hamu hemde özel sektör tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Qilootech dört yıl önce ürünlerini piyasaya sürdüğünden beri, teknolojisi yaygın olarak tanınmakta ve ürünleri güvenlik tespitinde hizmet ve destek sağlamak amacıyla dünya pazarlarına başarıyla ihraç edilmektedir.

Ürün grupları: İnsan Tarama Sistemleri, X-Ray Bagaj Tarayıcılar, Sıvı Muayene Aleti, Narkotik Tarayıcılar, Patlayıcılar İçin İz Tespiti Cihazları ve Gizli Kanal.

 

Qilootech_1
ÜRÜNLER