Hakkımızda

Uzman ekibimizle Güvenlik sistemleri ve Tarımsal sulama projelerinde kamu kuruluşlarına ve özel sektöre teknik ve stratejik çözümler sunuyoruz.

CMH Ltd.1994 yılında kurulmuş olup, kuruluşunu takiben uzman ekibiyle uzmanlık alanına giren Güvenlik çözümleri ve Tarımsal sulama projeleriyle kamu kurum ve kuruluşlarına şirketlere teknik ve stratejik çözümler ve öneriler sunmaktadır. Ekibimiz alanlarında en en iyi eğitime sahip deneyimli profesyonel elektrik, elektronik, makine, inşaat ve ziraat mühendisleri, teknik danışmanlar, saha servis uzmanları ve destek ekibinden oluşmaktadır.

Dünyanın önde gelen güvenlik sistemleri çözümleri tedarikçilerinden olan Smiths Detection, Thruvision ve Qilootech’in Türkiye temsilciliği, teknik servis ve bakımı ile birlikte sulama sistemi üretimi yapan Western’in de Türkiye temsilcisidir.

CMH, İSO 9001 kalite yönetim sistemine ve TSE belgesine sahip olarak en yeni teknolojik makine ve Güvenlik cihazlarıyla Havalimanlarında, Sınırlarda, Gümrüklerde, Elçiliklerde ve Konsolosluklarda emniyetin sağlanmasındaki katkılarından dolayı ülkemizde kullanıcıların memnuniyetini ve güvenini kazanmış birçok defa yılın ortağı ödülüne layık görülmüştür.

CMH, ülkemizde tarımsal kuraklığın bitkisel üretime olan etkisini en aza indirmek, üretimin miktarını artırmak, kalitesini iyileştirmek amacıyla 1994 yılından bugüne kadar en son teknoloji ile donatılmış modern basınçlı sulama sistemlerinin kullanımının yaygınlaştırılması için öncülük etmektedir. Bu sorumluluk bilinciyle uniform sulama yapabilen sulama randımanı yüksek sulama faaliyetleri otomasyonla kontrol edilebilen ve ürün miktarında önemli artışlar sağlayan Center pivot ve Lineer sulama sistemlerinin ülkemizin her köşesinde çiftçimizin  üreticimizin kullanması için faaliyetimiz devam etmektedir. Dünyanın birçok yerinde ve ülkemizde en fazla kullanılmakta olan otomasyonla donatılmış, Center pivot ve Lineer sulama sistemlerinin, ülkemizde kullanımını artırmak amacıyla dayanıklı, ve güvenilirlik açısından eşsiz bileşenleri de piyasadaki en yüksek kaliteye sahip sistemlerin üretimi yapan Western ile ortaklığımız devam etmektedir. Türkiye’de kamuda dahil birçok projede. ziraat mühendisleri ve alanlarında uzman ekibimizle etüd, proje ve uygulama yönüyle kamuya ve özel müşterilerimize gelişmiş düzeyde çözümler sunuyor.

Yerel yedek parça depolarımız ve lojistik kontrolümüzle, mühendislerimiz ve güçlü destek ekibimiz işleri zamanında layığıyla yapmaktadır. 7/24 teknik servis hizmeti sunarak, müşterilerimizin ihtiyaç ve çıkarlarını göz önünde bulunduruyor ve elimizden gelenin en iyisini güvenilir bir şekilde yapıyoruz.

Misyon

Deneyimimizi, şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden teknoloji ile birleştirerek hizmetimizdeki farkı ortaya çıkartmaktır.

Vizyon

Hizmetlerimizi dünyada gelişen teknolojiye paralel ve yenilikçi, ilkesel tutumumuz ve sorumlu yaklaşımımızla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktır.